5 найнадійніших вживаних авто

Авторитетне американське видання Consumer Reports опитало 740 тисяч власників автомобілів не старше трьох років, щоб дізнатися, які з них найбільш надійні.

Відразу відзначимо, що рейтинги надійності автомобілів Consumer Reports користуються популярністю в США ще з середини 30-х років. Американці їм дуже довіряють, а тому керуються ними при виборі нової машини.

В цьому році Consumer Reports вперше провело опитування через інтернет. Отже, перше місце по надійності вже третій рік поспіль вибороли автомобілі марки Lexus. На другій позиції споріднений бренд – Toyota.

Бронза дісталася німецькому виробнику Audi – і це гарний результат, так як у минулому році він був п’ятим. Проте експерти вважають, що екологічний скандал c Volkswagen може зіпсувати імідж марки з Інгольштадта. Четверту та п’яту позицію рейтингу знову розділяють японці — Mazda і Subaru. Помітно зміцнили свої позиції південнокорейські автомобілі Kia, перемістившись з 10-ї позиції відразу на 6-ю.

Позаду залишився навіть Buick – сьоме місце. До речі, інший південнокорейський бренд Hyundai також підвищив свій рейтинг на 4 позиції, потрапивши в десятку. Що ж стосується аутсайдерів, то тут зазначимо Infiniti (мінус 4 пунrnf) і Porsche (мінус 5 пунктів). Саме сумно, що ікона Америки – Сadillac скотився аж на 25-й рядок рейтингу. Видання Consumer Reports в своєму звіті також почеркнуло, що нерідко поломки в автомобілях відбуваються через новітніх технологій, спрямованих на зниження витрати палива.

Зокрема, це роботизовані коробки передач з двома зчепленнями, а також багатоступінчастий автоматичні трансмісії, мають деколи по 8, а то і 9 швидкостей.