5 невідомих фактів про «Москвич»

20 років тому постало питання про банкрутство колишнього заводу «АЗЛК», який випускав автомобілі «Москвич». Свого часу в рік з його конвеєра сходило 200 тисяч машин. Крах підприємства пов’язують із генеральним директором Рубеном Асатряном, професором факультета інженерного бізнесу і менеджменту московського університету ім.Баутмана. Пропонуємо добірку із семи маловідомих і цікавих фактів про марку «Москвич».

1. Занижена потужність двигуна «Москвича 412″. Це перший радянський автомобіль, який мав напівсферичну камеру згорання, як у спортивного авто. При обсязі в 1,5 літра, двигун видавав небачену раніше для машин СРСР потужність в 75 кінських сил. Але вона була навмисно занижена конструкторами і комісіями. Саме тому підготовлений на професійному рівні двигун, без особливих змін дозволяє отримати до 150 кінських сил.

2. Закордонні тест-драйви. «Москвич-408», на базі якого випускали «Москвич 412″, експортувався в соціалістичні країни. Співробітники шведського журналу «Світ техніки» вирішили з’ясувати межу міцності «Москвича». За два дні проїхали ним 1240 км. Опісля описали: «Ми їздили розмитими грунтовими дорогами, трасою шведського ралі, ганяли по стежках, протоптаних тваринами, горбах. «Москвич» літав як космонавт і приземлявся в глиняні ями. Рвали з місця, різко гальмували, йшли на повному газі і малій передачі. Такого не робили з жодною машиною. В автомобілі все функціонувало відмінно, навіть вода не закипіла. Він їхав навіть краще. Не багато є машин, які винесли б подібне випробування».