АвтоКрАЗ показав нову модель

Чотиривісний безкапотний самоскид КрАЗ-7233С4 колісної формули 8х4 отримав потужний мотор Євро-5 та здатен перевозити до 26 тонн вантажу.

В модельному ряду автомобілів КрАЗ з’явився чотиривісний самоскид у безкапотному виконанні  -КрАЗ-7233С4 колісної формули 8х4. Цей самоскид має поліпшені експлуатаційні характеристики та є наймогутнішим в своїй серії.

Основне призначення самоскида КрАЗ-7233С4 – експлуатація в дорожньому і промисловому будівництві, на розробках родовищ корисних копалин, для транспортування насипних і навалочних вантажів з питомою вагою до 2 т/куб.м.

Особливістю новинки стало компонування «кабіна над двигуном», потужний мотор Євро-5, платформа оригінального напівкруглого перетину об’ємом 20 кубометрів із заднім відкидним бортом. Автомобіль здатен перевозити до 26 тонн вантажу. Дві передні його осі – керовані, дві задні – ведучі, об’єднані в балансирний візок, задня підвіска посилена. Маса спорядженого автомобіля – 15,5 тонн, повна маса – 41,5 тонн. Завдяки безкапотному компонуванню зменшився габаритний радіус повороту, за рахунок чого автомобіль став більш маневреним.

КрАЗ-7233С4 оснащений ергономічною кабіною, що має кермовий механізм інтегрального типу з додатковим силовим циліндром, функціональну панель приладів, просторе спальне місце та інші додаткові опції, що забезпечують меншу стомлюваність під час роботи.

За основними параметрами новий чотиривісний самоскид не поступається своїм закордонним аналогам, при цьому його ціна нижча, а сервіс – доступніший. Випуском даної моделі КрАЗ сподівається виконати імпортозаміщення на ринку України вітчизняною високоефективної технікою.