Автомобілі у небезпеці: інформація від МВС

Кількість викрадень автомобілів у I кварталі 2016 року зросла на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Тому протидія крадіжкам буде одним з пріоритетів поліції в цьому році. Про це в ході наради заявив перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян, передає прес-служба ГУ Нацполіції.

«На підставі аналізу даних буде будуватися стратегія протидії цьому виду злочинів, а також взаємодія між підрозділами і відомствами. Згідно з оперативною статистикою, кількість незаконних заволодінь транспортними засобами у першому кварталі цього року зросла майже на 20 відсотків порівняно з таким же періодом минулого року – з 2154 до 2576 злочинів», – йдеться в повідомленні.

Проаналізувавши дані, пов’язані з викраденнями авто, оперативники розподілили їх на дві основні групи: викрадення недорогих авто з метою розукомплектування та подальшого продажу як запчастин, а також заволодіння автомобілями престижних марок. У відповідності з цим буде будуватися і стратегія протидії цьому виду злочинів.