Kia випускає військовий позашляховик — конкурент Hummer (фото)

Перші оглядини Kia LTV відбулися в Сеулі в 2013 році в рамках проведення виставки озброєнь ADEX. Тоді машина була представлена ​​як перспективний, легкий, багатоцільовий транспортний засіб, що і було відображено в її назві — Light Tactical Vehicle (LTV). А в лютому цього року в Абу-Дабі на виставці IDEX був показаний вже передсерійний прототип і оголошено, що цей автомобіль в 2016 році надійде на озброєння південнокорейської армії.

Kia LTV являє собою повнопривідний позашляховик, який буде випускатися з двома варіантами колісної бази — стандартною і подовженою. У першому випадку машина важить 5700 кг і може перевозити чотирьох чоловік, а дліннобазний варіант вміщує вісім чоловік і важить 7000 кг. Машина оснащується 225-сильним турбодизелем і восьмиступінчастою автоматичною КПП. Незважаючи на те, що машина в першу чергу призначається військовим, оснащена вона як легковий автомобіль: чотирьохканальна ABS, лобове скло з підігрівом, кондиціонер, шини runflat, що дозволяють у разі пошкодження проїхати 50 кілометрів зі швидкістю 48 км\год.

Незважаючи на солідний вагу, Kia LTV може розігнатися до 130 км/год, а дальність ходу з повністю заправленим баком становить 600 км. Машина може долати брід завглибшки до 80 см і експлуатуватися при температурі від — 32 до + 43 градусів. Пасажирів захищає броня з металу і композитних матеріалів, крім того, автомобіль має куленепробивне скло і відрізняється непоганою протимінної захистом. Kia LTV буде пропонуватися у варіанті штабного, розвідувального і вантажопасажирського автомобіля, крім того, завдяки модульній архітектурі, на машину може бути встановлений практично будь кузов, і за цим показником вона залишила далеко позаду свого американського опонента Hummer. Втім, не його одного.

До головних плюсів Kia LTV відноситься відносно невисока ціна, близько 200 000 доларів, і модульна архітектура, що робить цей автомобіль по справжньому багатоцільовим і універсальним. Після того, як машина почне надходити в південнокорейську армію, Kia готова поставляти її і в інші країни. Корейці вірять в експортний потенціал Kia LTV і сподіваються, що інтерес до машини проявить чимало зарубіжних покупців.