КрАЗ показав нову снігоприбиральну техніку

Нова спецтехніка КрАЗ не тільки позбавить українські міста і села від снігового колапсу, але й надасть підтримку вітчизняному виробнику.

 

Щорічно, з огляду на аварійні ситуації, що виникають на дорогах через складні погодні умови, український виробник – ПАТ «АвтоКрАЗ», пропонує допомогу в забезпеченні дорожніх господарств необхідною сучасною універсальною спецтехнікою – комбінованими дорожніми машинами зі снігоприбиральним, Антиожеледним і роторним обладнанням, а також аварійно- рятувальною технікою – підрозділів ДСНС.

КрАЗ готовий взяти на себе питання своєчасного гарантійного і технічного обслуговування своїх вантажівок, при необхідності – провести навчання водіїв і механіків.

На шасі КрАЗ доступні варіанти поставки комунальної снігоприбиральної техніки з різними колісними формулами, в капотному і безкапотному компонуванні і ПАТ «АвтоКрАЗ» відкрито для співпраці і готова запропонувати різні варіанти спецтехніки КрАЗ. Дорожня техніка КрАЗ, оснащена сучасним спецобладнанням, допоможе стабілізувати дорожньо-транспортну ситуацію в країні.