ЛуАЗ, який розганяє «шестисоті мерси»

Багато хто мріє мати найбільш позашляховий і витривалий з позашляховиків – Mercedes-Benz Gelandewagen. Крім видатних якостей по прохідності на поганій дорозі або поза нею, ця машина стала еталоном крутизни на трасах і в місті. Найчастіше на ній їздять охоронці або ж спецслужби.

1456188549_luaz-kotoryy-delaet-shestisotye-mercedes_2Зрозуміло справа, що дорогу таким «чорним кубикам» поступаються відразу ж, особливо якщо бачать в дзеркалі заднього виду спецсигнали і ріжки антен на даху. Однак якщо грошей на оригінальний «кубик» немає, то його можна зробити з простого позашляховика – навіть якщо це наш вітчизняний ЛуАЗ.

1456188588_luaz-kotoryy-delaet-shestisotye-mercedes_1

Саме одна така переробка недавно була помічена на дорогах. Вона викликає повагу у багатьох власників «шестисотих» Mercedes-Benz, які поступаються їй дорогу. Хто ж її зробив. Схожі «кубики» свого часу конструював талановитий автомобільних справ майстер Ігор Сухобрус з Канева, в гаражі якого не один десяток оригінальних машин, перероблених з серійних автомобілів українського і російського виробництва.