МВС розказало про зміни для українських водіїв

Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС України представив тестову версію електронних екзаменаційних білетів за правилами дорожнього руху.

Головна мета нововведень — виключити логічні помилки з існуючих білетів, які провокують майбутніх водіїв на неправильні відповіді, а також зробити так, щоб зміст білетів залежав від категорії водійських посвідчень. Тобто потеніцальних водіїв легковиків не запитають про вантажівки.

На сьогодні поширена практика, коли майбутні водії просто заучують правильні відповіді на екзаменаційні білети і, таким чином, успішно складають теоретичний іспит. Але, насправді, ці горе-кандидати погано знають Правила дорожнього руху, — Владислав Криклій, виконуючий обов’язки директора Головного сервісного центру МВС

Нові білети розроблялися експертною групою, в яку увійшли представники профільних організацій щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, а також фахівці громадських організацій профільного напрямку і співробітники Головного сервісного центру МВС.

При цьому незабаром білеиів як таких вже не буде. Замість них підготовлено велику кількість запитань з Правил дорожнього руху (2 500), які будуть складатися з необхідних 20 питань. Таким чином, ніхто не зможе завчити правильні відповіді на необхідні 20 питань.