На «героїв парковки» можна буде скаржитися он-лайн

У «Київтранспарксервісі» пообіцяли створити інтернет-ресурс, де можна буде скаржитися на «героїв парковки». Про це повідомив новий директор підприємства Артем Шамрай.

«Зараз готується соціальний проект «Автокар», його мета – підвищити культуру і дисципліну водіїв за рахунок агресивної інформаційної політики. Крім того, буде створена єдина база, куди можна буде надіслати фото або відео порушників паркування. Хоча остаточних рішень з цього приводу ще немає. Останнє слово – за Київрадою», – говорить Шамрай.

У планах головного паркувальника також збільшення кількості паркоматів. Також влада має намір запустити проект мобільного паркування.

Що не може не порадувати автовласників: ціни на парковку поки підвищувати не збираються.

«… Є Концепція організації паркувального простору, яка передбачає збільшення кількості машино-місць за рахунок хаотичною парковки біля торгових центрів та інших нелегальних парковок. Стоянок у дворах це не стосується», – пояснив Шамрай.

Злісних порушників правил паркування і неплатників також мають намір штрафувати.

«Така норма в нашому законодавстві існує давно, але її, як правило, ігнорують. Ми розглянемо, як на практиці це здійснити, так як у звичайних паркувальників таких прав немає», – говорить Шамрай.