На якому авто Міністр оборони України їздив на передову

Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак і Секретар РНБО Олександр Турчинов зробили робочу поїздку в зону АТО Луганської та Донецької областей. Побували вони і на «передку”, а саме – в районі Авдіївської промзони, де зараз йдуть найзапекліші бої. Міністр оборони нагородив бійців, які неймовірними зусиллями утримують кордон на Авдіївській розв’язці. Показово, що Степан Полторак і О.Турчинов прибули до бійців на бронеавтомобілі КрАЗ Кугуар, які вже не раз рятували життя вищих чиновників

1460129169R5kd_h

Олександр Турчинов навіть потрапив раз під обстріл і тоді його врятувала лише броня КрАЗ Кугуар. В Авдіївську поїздку також відправився на КрАЗ кугуар. Нагадаємо, що бронеавтомобіль Cougar з’явився в українських силовиків з 2014 року і використовується Національною гвардією, прикордонною службою і різними спецпідрозділами.

Краз Кугуар створений на шасі Toyota Land Cruiser 79 і має повну масу 5900 кг. Автомобіль оснащується дизельним двигуном Toyota 4,0 ТД 240 к.с. або Toyota 4,5і 218 к.с. Колісна база – 3180 мм, довжина – 5352 мм. Броньовик має кліренс 300 мм, а максимальна швидкість – 105 км/год. Обсяг бака – 180 л.