Найдорожчi автомобiлi, що належать народним депутатам

Найдорожчий автомобiль належить соратниковi Петра Порошенка, депутатовi з президентської фракцiї Сергiєвi Алексєєву.

Вiн володiє автомобiлем “Ferrari 458 Italia” 2011 року випуску. Його вартiсть на спецiалiзованих автомобiльних сайтах становить 225 тисяч доларiв. Це не єдиний автомобiль пана Алексєєва. Йому належать ще “Mercedes-Benz GL 450” 2006 року випуску, “Mercedes-Benz S500L” 2011 року, “Porsсhe Cayenne S” 2007 року та “Toyota Corolla”. Загалом усi цi авто потягнуть на понад 400 тисяч доларiв.

180 тисяч доларiв коштує автомобiль “Bently Flying sp w12” сестри екс-глави Адмiнiстрацiї Президента часiв правлiння Вiктора Януковича Сергiя Льовочкiна Юлiї. У цiєї депутатки вiд “Опозицiйного блоку” це теж не єдиний автомобiль. У її гаражi можна ще побачити “Mercedes Benz G500”, “Lexus LX 570”, “Range Rover 5,0 s/c”, “Lexus LX 570” та “Skoda Octavia T 1,9 TDI”.

На 10 тисяч доларiв дешевше коштує, а саме 170 тисяч “зелених”, автомобiль “Morgan Aero”, 2010 року випуску, нардепа Валентина Нечипоренка з “Вiдродження”. Крiм цього авто, депутат Нечипоренко володiє “BMW X5”, “Mercedes-Benz 320” та автомобiлем “ГАЗ-52”.

Полюбляє розкiшнi авто й депутат з БПП Дмитро Андрiєвський. У нього теж, як i в Юлiї Льовочкiної, є “Bentley”. А саме “Bentley Continental GT V8”, випущений у 2012 роцi. Його вартiсть становить 150 тисяч американських грошей. Вiн ще має “Lexus LX 570”, а члени родини — “Mercedes С 280” та “Peugeot 307 XS 20E”.

Автомобiлем “Wiesmann MF3” 2007 року за 145 тисяч доларiв їздить нардеп Руслан Лук’янчук з “Народного фронту”. У його гаражi також є “Audi A4” та “Audi Q5”.

Загалом, серед найпопулярнiших марок автомобiлiв нардепiв “Toyota”, “Lexus” i “Mercedes”. А от найбiльше машин задекларував найближений до Дмитра Фiрташа Iван Фурсiн. Вiн має дев’ять рiзних авто — “Mercedes”, “Audi”, “Lexus” i “Land Rover”. Вiсiм автiвок у власностi Леонiда Клiмова з фракцiї “Вiдродження”, половина з них — “Mercedes-Benz”.

По шiсть автомобiлiв мають позафракцiйнi Юрiй Дерев’янко та Вiктор Балога, Михайло Добкiн з “Опозицiйного блоку”, Михайло Ланьо з “Вiдродження” та Федiр Негой з БПП.

…Народнi депутати вiдпочивають. На вiтчизняних курортах їх годi зустрiти. Така ж рiдкiсть i наявнiсть у гаражi парламентарiв України дешевих авто. До речi, експерти порахували: якщо продати депутатськi автомобiлi, то вторгованих грошей вистачило б на виплату кiлькох мiсячних пенсiй усiм пенсiонерам країни!