Назвали найбезпечніші автомобілі року

У США назвали найбезпечніші автомобілі року за версією страхового інституту дорожньої безпеки IIHS.

Американський страховий інститут дорожньої безпеки IIHS назвав найбезпечніші машини 2015 модельного року, які продають у США. Порівняно з попереднім рейтингом, кількість машин, які заслужили звання найбезпечніших, збільшилася на 32 моделі. Цього року в рейтинг потрапили 72 автомобілі.

Щоб потрапити в число переможців у номінації Top Safety Pick+, автомобілю необхідно не тільки показати хороший результат у стандартному наборі краш-тестів, але і бути оснащеним системами попередження фронтальних зіткнень. Машина повинна мати функцію автоматичного гальмування (аж до повної зупинки) або уповільнення на швидкостях до 12 і 25 миль/год.

Найбільш безпечні моделі у категорії Top Safety Pick+

— Lexus CT200h
— Acura TLX
— Volvo S80
— Mazda3
— Audi A3
— Honda CR-V
— Subaru Impreza
— BMW 2-Series
— Mazda CX-5
— Subaru XV Crosstrek

У список кращих також увійшли Volvo V60, Toyota Highlander, Mazda6, Acura RLX, Acura MDX, Subaru Legacy, Hyundai Genesis, Lexus NX, Subaru Outback, Infiniti Q70, Mercedes-Benz M-Class, Toyota Camry, Lexus RC, Volvo XC60.

Моделям, які претендують на звання Top Safety Pick, не обов’язково мати допоміжні системи запобігання ДТП, однак вони повинні показати хороший результат у всіх краш-тестах. У тому числі, отримати «хорошу» або «прийнятну» оцінку при зіткненні з 25-процентним перекриттям, що імітує удар об стовп. Найбільш безпечні моделі у категорії Top Safety Pick

— Chevrolet Spark
— Scion tC
— Volkswagen Passat
— Honda Fit
— Subaru BRZ
— Lincoln MKZ

Також у номінації відзначили Chevrolet Volt, Subaru WRX, Toyota Avalon, Dodge Dart, Volkswagen Golf, Mitsubishi Outlander Sport, Ford C-Max Hybrid, Volkswagen Golf GTI, Nissan Rogue, Ford Focus, Chevrolet Malibu, Toyota RAV4.