Новий Hyundai Tucson з’явився в автосалонах України

Довгоочiкуваний Hyundai Tucson — абсолютно новий, абсолютно захоплюючий та надсучасно премiальний вже представлений в дилерських центрах мережi «Богдан-Авто Холдинг».

Першi презентацiї автомобiля вже вiдбулися в дилерських центрах мережi в Києвi та Одесi, а вже в найближчi днi на черзi Івано-Франківськ, Харків, Кіровоград, Суми, Рівне, Черкаси, Чернігів, Запоріжжя, Луцьк.

tuc_6__middle

Своїми першими враженнями поділилися присутні на презентації:

Анатолiй, м. Київ: «Це краща автопрем’єра року, однозначно! Корейцi вмiють вразити. Я багато читав про технiчнi iнновацii авто, проглянув чимало відео про нього та при особистому знайомствi вiн виявився ще бiльш захопливим. Вже записався на тест-драйв найближчим часом в салонi на Подолi i обираю комплектацiю.»

Вiкторiя, м. Київ: «Неперевершена презентацiя захоплюючого авто. Незабутнiй погляд, розрiз фар та решiтка радiатора створює напрочуд ефектну та стильну композицiю. Я високого зросту, тому внутрiшнiй простiр авто для мене такий же важливий, як i комфорт та якiсть оформлення iнтер’єру. I скажу, що була вражена, що авто таке компактне зовнi є таким просторим всерединi.»

tuc_5__middle

Вiктор та Анастасiя, м. Одесса: «Обираємо зараз авто для своєї родини. Ми полюбляємо подорожувати країною, часто виїжджаємо на замiськi пiкнiки, а якiсть дорiг потребує надiйного авто. У нас зараз Tucson 2009 року, авто дуже задоволенi. В новому авто — нова платформа, збiльшенi габарити, iз найсучаснiших опцiй премiум класу: система авто гальмування, контроль мертвих зон пiд час руху, розумне паркування авто та опцiя iнтелектуального вiдкривання/закривання багажного вiддiлення без допомоги рук, що дуже зручно для нас. Загалом новий Тусан сподобався всiй нашiй родинi, сини в захватi i вже обирають куди ж поїхати на новому авто навеснi. А менi залишається обрати комплектацiю свого нового авто.»

Вiдмiтимо, що Tucson 3 поколiння отримав нову платформу зi значно збiльшеним внутрiшнiм простором моделi та оптимальний баланс габаритiв, комфорту для водiя та пасажирiв i мiстким багажним вiддiленням. Колiсна база Tucson збiльшена на 30 мм, довжина на 65 мм, а висота моделi знижена на 15 мм.

Hyundai Tucson отримав ряд нових опцiй: систему Smart Key, електроннi стояночнi гальма з функцiєю AUTO HOLD, електропривiд багажника (hands free), панорамний люк, датчик тиску в шинах, електропривiд переднiх сидiнь з пiдiгрiвом та вентиляцiєю, нову мультимедiйну та навiгацiйну систему з 8-дюймовим LCD сенсорним екраном та iншi премiальнi опцii.

Кузов новинки тепер на 50% складається з сучасної високостiйкої сталi i спроектований так, щоб найкраще захистити пасажирiв в разi ДТП.
Hyundai Tucson в Українi представлений: в 2-х атмосферних бензинових двигунах об’ємом 1.6 л GDI та 2.0 л на 132 к.с. та 155 к.с. вiдповiдно, бензиновим турбо двигуном 1.6 л (177 к.с.), а також 2.0 л дизельним агрегатом (184 к.с.). Абсолютно новий бензиновий турбо двигун (1.6 T-GDI), що забезпечує максимальний крутний момент в 265 Нм при 1500-4500 об/хв, буде укомплектований новою 7-ст. роботизиванною КПП (7DCT). 2-х л атмосферний бензиновий та дизельний агрегати — класичною 6-ст. АКПП.

Hyundai Tucson пропонується в 4 комплектацiях — Comfort, Express, Style, Top, а цiни на новинку стартують вiд 643 000 грн.