Renault готує електромобіль ціною 4200 євро

Автомобільна Renault планує випустити новий бюджетний електромобіль.

Модель буде призначена для китайського ринку. Початкова ціна новинки складе близько 4,2 тис. євро.

Цитата:
“Ми хочемо випустити недорогий електромобіль для Китаю. Ця ніша буде проривною в найближчі роки”, — заявив Карлос Гон, президент і генеральний директор компаній Renault і Nissan.

Гон додав, що більшість автомобілів подібного типу продають за ціною від 30 тис юанів (приблизно 4,2 євро). Звичайно, цей автомобіль не буде конкурентом топовим електромобілям на кшталт Tesla Model S, однак це і не є його призначенням.

Відомо, що зараз в Renault розглядають два варіанти створення електромобіля: випустити модель на власній платформі або у співпраці з місцевим виробником.

Другий варіант кращий для французької компанії, оскільки в Китаї у них вже є партнер — компанія Dongfeng, — а місцевий уряд виділяє великі субсидії громадянам на придбання електромобілів місцевих марок.

У разі, якщо виберуть другий варіант, електромобіль буде випускатися не під брендом Renault, а під однією з китайських марок.

Цитата:
Також Карлос Гон впевнений, що надалі недорогий електромобіль може з’явитися і в інших країнах. “Якщо ми доб’ємося успіху в Китаї, ми зможемо продавати цю модель по всьому світу”, — пояснив президент альянсу Renault-Nissan.