Секрети водіння у снігопад. Видео

Бути безпечним та пильним на дорозі. Не боятися зимових трас, а головне — власного авто. Керувати машиною в екстремальних умовах вчать професіонали вінницьких автомобілістів.

Бути асом на засніжених дорогах інструктори вчать за допомогою безлічі різноманітних трюків: правильного розвороту машини під час ожеледі, швидкісного управління кермом. Та головне — бути уважними до всіх учасників дорожнього руху. Екстрим навчання пройшли майже півсотні автолюбителів. Деякі мають понад десять років водійського стажу, але і для них більшість завдань стали неабИяким випрОбуванням.

Більшість автомобілістів не дають ради на засніжених шляхах. Навіть маючи великий водійський стаж, впоратися зі стресовою ситуацією на трасі непросто. Аби навчити екстремального кермування, інструктори перетворили один із аеродромів Вінниччини на імпровізовану дорогу з безліччю перешкод.

Міцно тримати кермо, зберігати дистанцію, маневрувати — на засніженій трасі це величезне вміння. Та найголовніше — навчитись контролювати швидкість.

Інстрeктори переконують — правил дорожнього руху потрібно дотримуватись у будь-яку пору року. Однак саме зимові траси найбільш суворі до водійських помилок. Тому подібне екстрим навчання аж ніяк не розвага, а безцінний досвід, який допоможе вберегти не одне життя.