Шахраї придумали новий спосіб “розводу” автомобілістів (Фото)

У машині залишають конверт з повідомленням

Бажання “зрубати” грошей з автовласників приймає все нові і нові форми. Крадіжка номерів з подальшим викупом, замки на ручках дверей з продажем ключа, ось тепер гра на страху за рухоме майно, повідомляє AUTO-Consulting.

Засоби електронного злому (кодграббери) стають все доступнішими. “Піонери”, які ще вчора крали номери і вішати замки на ручки автомобілів, купують по 10-20 тис. грн. кодграббер, відкривають машину і …. ні, не викрадають її, і навіть не крадуть з неї речі. Для викрадення у них просто немає технічних знань, обладнання і можливостей реалізації, та й крадіжка речей із салону обтяжує кримінальною статтею.

У машині просто залишають конверт ось з таким текстом:

1471622713o5le_h

Потім машину закривають. І автовласник у подиві отримує це послання. Страх і переживання за авто змушує дати те, що вимагає зловмисник, при цьому в цій схемі пред’явити їм просто нічого, до того ж зловмисники не дають вам ніяких гарантій. Можливо, через тиждень з вас зажадають ще більшу суму.

Якщо ви потрапили в цю пастку, то експерти рекомендують низку наступних дій:
– У жодному разі не перераховуйте зловмисникам гроші, ви мотивуєте їх до подальшого вдосконалення і продовження роботи цієї схеми;
– Ваша сигналізація точно входить до списку тих, “які відкриваються”. Просто закривайте машину механічним ключем, так ви виключите електронне перехоплення коду;
– Не нехтуйте дод. охоронними системами, встановіть нормальну діалогову сигналізацію, яку не відкрити, а краще комплекс, який не тільки не піддається електронному злому, але і зведе до мінімуму ризик викрадення.