Українка винайшла унікальний велосипед

Українка Марія Корольова, яка наразі живе у Відні, презентувала новий велосипед, створений у складі команди. Разом з нею брали участь у розробці двоколісного болгарин Атанас Желєв та німець Мартін Хутц.

Ідея незвичної рами прийшла у голову, коли дівчина вчилась в Університеті прикладних мистецтв. Тоді вона виконувала проект будинку із дерев’яних криволінійних конструкцій.

За її словами, пружня дерев’яна рама велосипеда Aero, яка виглядає оригінальною та дуже елегантною, окрім прикраси має додатковий амортизуючий ефект, проте може позмагатись у міцності із металом.

Дівчина мріяла про двоколісного з дитинства, здавна використовує еко-транспорт у якості головного для пересування. Вона підкреслила, що у Європі на велосипедах їздять успішні підприємці із середнім бізнесом.

Винахід дизайнерського вела — трудомісткий, тому про масове виробництво говорити поки що рано. Наразі, кожен примірник обіцяють укомплектовувати згідно побажань покупця: під нього персонально підберуть гальма, кермо, колеса, перемикачі тощо.