В Україні масово закриваються автошколи

Автошколи в Україні масово закриваються тому, що їх нікому акредитувати

Про це повідомляє телеканал «Україна». Проблеми з акредитацією виникли через дірки в законодавстві після скасування ДАІ.

Автошколи, чия акредитація встигла закінчитися після того, як ДАІ була офіційно ліквідована, не можуть продовжувати роботу. Жоден державний орган в Україні не може їх акредитувати.

Сервісний центр МВС, який прийшов на заміну ДАІ і повинен оформляти документи, поки таких повноважень не отримав. Майже 3000 автошкіл по всій Україні ризикують залишитися без роботи.

Без внесення відповідних змін ми просто не маємо нормативних підстав виконувати цю діяльність. Олексій Балдін, Начальник відділу зв’язків з громадськістю головного сервісного центру МВС України.

Інша проблема, з якою можуть зіткнутися всі без винятку автошколи — відсутність бланків для оформлення свідоцтв про закінчення. Вони видавалися в межах 500 штук на підприємство. Видати ці бланки автошкіл теж нікому.

У сервісному центрі МВС України стверджують, що вже вирішують цю проблему і виправляють помилки в указах. Через місяць, обіцяють в МВС, проблем з акредитацією не стане.