В Україні нарешті з’явилася Таврія VIP-класу для депутатів

Броньований ЗАЗ лімузин? Жарти жартами, а в Україні дійсно є, щонайменше, один VIP-ЗАЗ! І нині він продається, тому це єдиний шанс розіслати ці знімки для всіх депутатів Верховної Ради, а заодно і міністрам, і суддям заодно.

Отже, що ж такого фешенебельного в цьому автомобілі. Почнемо з особистих спостережень. По-перше, задній ряд дійсно просторий і шикарний. Є великий диван, присутня висока стеля. І навіть передбачений міні-бар! Якщо бути точніше – місце під келихи і ніша під … пластикову пляшку. Ну, а що ви хотіли – треба бути ближче до народу.

По-друге, погляньте на дах. Так це ж майже Майбах! Справжній панорамний люк і, хто його знає, раптом ще й зоряне небо є.

Третє, і головне. Це VIP-Таврія, про що свідчить не тільки шикарний салон, а й відповідні логотипи всередині.

А тепер трошки від самого продавця ексклюзивної вітчизняної машини, за яку власник просить якісь жалюгідні 2600 доларів! Може, скинемося всі, а? Якщо є дизайнери – пропонуємо розробити ескізи за образом і подобою – щоб скинути їх керівництву Запорізького автозаводу.

Оригінал оголошення:

«заз VIP S Klass: дискові тормоза по колу від ваз 2109 , титанові диски, нова резина, гідроручник, регулювання руля вверх-вниз, рульова рейка ваз 2109, стойки по колу ваз 2110, підігрів сідушок + лобового скла, ел. стеклопідйомники, тонована+лобак, дорога хороша музика, бар на 4 бокали + шампанське, диван складаєтся в перегородку, опускаєся і виймаєся, панорамна криша, біксенонові лінзи+ксенонові галогенки заклеїна вінілом білий перламутр, ходова вся повністю нова, хороша шумоізоляція, авто після капіталки в авто вкладено душу багато час труда і немало коштів…»

PS. Жарти жартами, але ж дійсно хороша. Чи не так?