В Україні відроджується ще один автомобільний завод

Корпорація “Еталон” має намір інвестувати в розвиток своїх автозаводів близько 2 млн доларів інвестицій і в січні 2017 року відновити серійний випуск автобусів. Про це повідомив президент корпорації Володимир Бутко, передає Autonews.

Бутко не зміг точно оцінити свої інвестиції за 2016 рік, однак повідомив, що корпорація вкладала вільні кошти в технічне переозброєння, закупівлю нового обладнання, заходи з енергоефективності, а також в розробку конструкторської документації та створення нових моделей автобусів.

“У 2017 році плануємо, може і не дуже багато, – 60-70 млн грн, але це тільки в машинобудування. Але, крім того, є ще й плани з будівництва складського комплексу, а це ще близько 70 млн грн, але тут чекаємо кредитного фінансування – за рахунок власних коштів не зможемо”, – повідомив президент “Еталону”.

Хоча Бориспільський і Чернігівський автозаводи в 2016 році фактично простоювали, в 2017 році корпорація планує почати серійне виробництво автобусів в січні, і випускати до 25 од. щомісяця.

У 2015 році корпорація повідомляла, що випустила 256 автобусів (продано 128 од.), 12 тролейбусів і 37 вантажних авто.

Корпорація “Еталон” об’єднує 21 підприємство, в тому числі два автозаводи (в Борисполі та Чернігові), а також випускає карданні вали завод “Український кардан” та Чернігівський ковальський завод. Основний напрямок діяльності – автобусо- і машинобудування, складська логістика.