В Україні випробовують новий всюдихід власного виробництва

Плаваючу гусеничну машину вантажопідйомністю 1 тонна спроектували і побудували не в секретному конструкторському бюро і не на промисловому підприємстві. Її автори – жителі Чернігова Павло і Олександр Точені, грамотні технарі і завзяті мисливці. Всюдихід вони створили під своїх потреб, щоб з комфортом пересуватися по поліських боліт.

У це непросто повірити, але гусеничний всюдихід конструктори спроектували і виготовили самі. Його перевага перед колісним ходом в тому, що гусениці не ушкоджують шар моху на болотах, та й питомий тиск на грунт створюють набагато менший. На думку творців, ці достоїнства стоять всіх клопот пов’язаних з розробкою гусениць, опорних і провідних ковзанок для них. Недоліки гусениць – гучність і знос траків – автори проекту усунули, застосувавши гумовотканинні стрічки замість гусеничних ланцюгів і пневматичні опорні катки.

Двигун всюдихода – дизельний 2,0-літровий Mercedes, коробка передач і ведучий міст – від задньопривідної Toyota. Найскладніші вузли трансмісії – бортові фрикціони (управляється мисливський всюдихід по-танковому) – виготовили самі, застосувавши планетарні колісні редуктори від списаного автобуса.

Комфорт пасажирам забезпечує опалювальна кабіна місткістю 5 чоловік. На даху влаштовано два люка, через які можна спостерігати за околицями. Трофеї та ще кілька пасажирів можна взяти у відкритий кузов, який, до речі, теж має свого роду опалення – обдув теплим повітрям від радіаторів дизеля.

Машина легко долає засніжені ділянки, заболочений грунт, дрібнолісся, зарості очерету. Рівень шуму – що в салоні, що зовні – невеликий, набагато менше, ніж можна було б очікувати від гусеничного транспортера спорядженою масою 2,5 т. Позначається те, що двигун добре звукоізольований і до того ж працює «упівсили» через високе передавальне число трансмісії (1:16). На даний момент програма ходових випробувань близька до завершення, результати відповідають очікуванням авторів. Поведінка машини на плаву також вже частково випробувано й оцінено позитивно.