Вражаючий тюнінг робочої вантажівки КрАЗ-256

Власники вантажних автомобілів не поступаються своїм колегам з легковими авто в бажанні тюнінгувати і модернізувати свої машини. Зробити щось цікаве, виділитися з маси – такі бажання підштовхнули нашого сьогоднішнього героя Дмитра до змін свого КрАЗ-256 1982 року випуску. А почалося все з звичайного бака з нержавіючої сталі. Потім так і понеслося, що Дмитра було вже не зупинити.

Цей Краз був куплений ще в далекому 1992 році. Так як машина служила колгоспу, то відразу можна зробити висновок про те, в якому поганому стані вона була придбана. На ній не було живого місця, до того ж по дорозі додому “накрився” рідний силовий агрегат.

Як тільки вантажівка була доставлений до будинку, в його підкапотний простір була встановлена ​​240-сильна турбодизельна вісімка від КРАЗ 250. Відразу після установки двигуна, автомобіль був загнаний на завод, де був встановлений спальник з високим дахом на кабіну, а пізніше – кузов від 6510.

КРАЗ 256 Дмитра – робоча машина, яка щодня трудиться на будівництві доріг. Нашому герою хотілося внести комфорт в щоденну рутину. тож подивимося що з того вийшло.