Хто не хоче, щоб українці їздили на новіших авто

Сьогодні Факти публікують статтю в якій генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів пан Назаренко переконує українських громадян, що не потрібно здешевлювати б/у автомобілі.

Від цього всім стане гірше: і імпортерам і авто дилерам, а в першу чергу простим українцям!

Наша редакція вважає це промиванням мізків шляхом розповсюдження через ЗМІ інформації, що вводить в оману не підготовленого читача.

Приводимо статтю з Фактів без змін:

Українцям пообіцяли скасувати податки на старі авто згідно законопроекту №3251, який має розглянути Верховна Рада. Законопроектом №3251 пропонується з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року зменшити розмір акцизного податку на старі автомобілі до рівня нових.

9 грудня відбулося засідання Комітету ВРУ з питань митної та податкової політики. На ньому більшістю голосів було підтримано законопроект. Як цей законопроект може вплинути на ситуацію на авторинку України пояснив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів. — Отже, чергова бізнес війна за авторинок.

1) Що відбудеться, якщо законопроект не приймуть?  Нічого не зміниться. Ціни на внутрішньому б/в ринку залишаться стабільними. Нічого не подешевшає. 9 мільйонів — власників авто будуть задоволені, що їх авто не впало в ціні, а люди, у яких є на руках $ 5-10 тис., але немає авто будуть незадоволені, так як ціни на нашому ринку б/в набагато вищі і в ЄС за ці гроші можна купити набагато крутіше авто. Отже, 9 мільйонів автовласників задоволені, автопром і офіційні імпортери — іноземці залишилися при своїх, а ті громадяни, в кого є $ 5-10 тис., але немає авто — незадоволені.

2) Що відбудеться, якщо законопроект приймуть?  Автобізнесмени — торговці б/в авто в ВР виграли, організовано в ЄС закуповують на шротах б/в авто (Там вони починають рости) і замість автосалонів авто продають на майданчиках (ніхто ж не вірить, що автобізнесмени віддадуть прибутковий бізнес звичайним людям?), Укравтопром у «зливі», офіційні автоімпортери — представництва зачиняються, а автодилери теж починають торгувати б/в авто.

Враховуючи заборону на ввезення авто старше 5-6 років, ціни на б/в авто все одно (хоч і не сильно, сильно автобізнесмени не дадуть) падають, люди з грошима купують собі авто, а 9 млн автовласників залишаються у програші, так як тепер, щоб поміняти авто їм треба продати старе, а ціни впали.

Отже, 9 млн автовласників незадоволені і їздять на старих авто, автобізнесмени з ВР задоволені і рахують прибуток, задоволені люди, які раніше авто не мали, зате мали $ 5-10 тис. Автозаводи інвесторів не цікавлять, іноземці поїхали додому.

Автодилери? А вони ділять ринок б/в авто з нардепами — власниками комісійних автомайданчиків.

Люди? А про них хіба хто-то там високо думає? Йде боротьба бізнес угруповань за авторинок і споживачів. Люди будуть купувати тепер б/в авто в тих же автодилерів. А щоб не було бажання з’їздити людині в самому ЄС, введуть маленькі хитрощі (ускладнять процес сертифікації авто при ввезенні, контроль за вивезенням валют і тд), тобто ввезенням б/в авто зможуть займатися тільки автобизнесмены — колишні автодилери, — пише Назаренко.

А про що шановний пан забув сказати простим українцям, про яких він так турбується ?

Та не забув, а говорив на весні 2015, коли стояло питання про введення технічного огляду:

«Средний возраст авто в Украине – 21,5 год. Автопарк ужасно устарел и нуждается в обновлении.» — цитує Сегодня пана Назаренка.

А яка середня ціна автомобіля в Україні ?

За даними АвтоРиа Середня ціна Жигулів 1995 року — 2000 USD, a Mercedes — 6000 USD. Не думаю, що ми сильно помилимося, коли скажемо, що в середньому 20 річний автомобіль в Україні коштує — 4000 USD . І ця ціна дійсно може зменшитися в разі прийняття вище згаданого закону.

Але про що пан назаренко забув сказати:

— про те, що в разі різниця між 21-о річним авто та 5-и річним зменшиться в разі прийняття закону. І в результаті автовласнику потрібно буде менше коштів на різницю між його старенькими жигулями та 5-и річним Hyundai чи Wolksvagen.

— про те, що 21-о річні автомобілі — це небезпечні (порівняно с сучасними) автомобілі. У нас на дорогах гине людей більше ніж на війні. А гинуть ще жінки і діти!

— про те, що 21-о річні автомобілі не відповідають сучасним стандартам екології і продовжують забруднювати нашу батьківщину.

Можна лише додати, що позиція Назаренко нам зрозуміла. Він відстоює бізнес інтереси відповідно своїй посаді. Єдине, що не зрозуміло, чому він не бажає українцям кращого життя.