Знайдено завод, де «бадяжать» бензин для Українських АЗС

Під Києвом знайшли завод з виробництва бензинової бодяги. Державна фіскальна служба виявила підприємство, що виробляло контрафактний бензин. Про це повідомляє прес-служба ГФС. Фіскальна служба встановила, що бензин продавався через одну з київських мереж АЗС. Назва заправок поки не розголошують, посилаючись на продовження слідчих дій.

Масштаби виробництва були чималими: на базі виявлено 120 тисяч літрів газового конденсату, майже 27 тисяч літрів компонентів моторного палива і понад 75 тисяч літрів бензину А-95. Загальна кількість вилучених ПММ склало 221 тис. літрів. Сума — 3,9 млн грн.

Експерти давно твердили, що масштаб продажу бензинової «бодяги» в Україні величезний. Нещодавно про паливному контрафакт заговорив навіть прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, який продемонстрував «рецепт» такого бензину.

«Бодяжать» безпосередньо на нафтобазах. В бензині А-95 самого бензину А-95 лише 45%. У 92-му бензині самого 92-го бензину тільки 39%, а все інше — це додаткові хімічні елементи. — Арсеній Яценюк