Аеропорт «Бориспіль» запускає таксі без накруток

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав роботу пілотний проект з організації роботи таксі: тепер дістатися до Києва можна буде за менші гроші, без накруток.

Спецтехнология забезпечує гарантовану подачу автомобілів в першу лінію перед терміналом D в кількості не менше 5 машин 24 години на добу, — повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури. Як пояснив в.о. генерального директора аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне, всі водії, машини яких сьогодні знаходяться на першій лінії, пройшли обов’язковий курс ICAO з авіаційної безпеки та отримали відповідні сертифікати. До недавнього, на першу лінію не пускали дешеві таксі (200 грн. До Києва), їх місце займали дорогі таксомотори, які брали за проїзд до столиці на 100 грн. більше, передає www.delo.ua

Керівництво аеропорту «Бориспіль» нагадує, що продовжує безстроковий прийом заявок від служб таксі. «Кожен перевізник, який має документи, що підтверджують законність надання послуг з перевезення пасажирів і відповідає вимогам аеропорту, може взяти участь в реалізації цього проекту безстроково. Планується, що перевезення в / з аеропорту «Бориспіль» будуть здійснюватися ліцензованими перевізниками на автомобілях, які оснащені системою кондиціонування, подушками безпеки і містким багажним відділенням. Оплата послуг відбуватиметься після прибуття до місця призначення виключно за даними таксометра », — йдеться в повідомленні міністерства.