Автомобілі Skoda матимуть новий тип кузова

На сьогоднішній день автомобільні кузова виготовляють з безлічі сплавів (налічуються десятки). До того ж використовується безліч способів виготовлення деталей цих кузовів. Наприклад, холодне штампування або друк на т. зв. 3D-принтері. При цьому концерн Skoda аж до недавнього часу використовував в основному сплави, створені на основі заліза.

І ось нещодавно стало відомо, що на підприємстві концерну, яке знаходиться в Млада-Болеславі, почалося будівництво нового пресового цеху. На ньому в результаті почнуть виготовляти деталі зі спеціальних алюмінієвих сплавів. За чутками, він буде добудований у лютому 2017 року. Правда, це ще не означає, що через деякий час кожен автомобіль концерну почнуть виготовляти з т. зв. «крилатого металу».

Адже використовувані VW Group т. н. модульні платформи не можуть містити в своє структурі будь-яких сплавів з алюмінію. В той же час буде збільшуватися кількість алюмінію, яка міститься у зовнішній обшивці.

За допомогою цього металу будуть полегшувати наступні елементи автомобілів:
Крила;
Капот;
Дах;
Двері;
Багажник.

Варто зазначити, що на даний момент в VW Group алюміній активно використовує компанія Audi. При цьому компанія Skoda незабаром може перевершити її в цьому аспекті.

На даний момент підприємство Skoda в Млада-Болеславі спеціалізується на виробництві:
Citigo;
Fabia;
Rapid;
Octavia;
Yeti;
Superb.