БТР тепер можна купити в інтернеті

Придбати БТР можна цілком легально. Крім автомобілів, літаків, яхт, в інтернеті продають і військову техніку, правда, переобладнану під цивільний варіант.

В основному на продаж виставлені бронетранспортери (БТР) та броньовані розвідувально-дозорні машини (БРДМ).
Журналісти склали рейтинг найдорожчих армійських машин.

1. БТР-60 – 35 000 дол.
btr-60.jpg (21.39 Kb)
Бронетранспортер знаходиться в Києві. Його власник стверджує, що в машині зроблено капітальний ремонт ходової та двигуна: «До коробки не дійшли руки, тому вибиває передачу, бензин і гума в нормі», — написав автор оголошення.

Зазначимо, що БТР-60 був розроблений наприкінці 60-х минулого століття і використовувався в якості перевезення солдатів і вогневої підтримки піхоти.

На сьогоднішній день деякі володарі БТР використовують машину для виїздів на риболовлю чи полювання. Також транспорт можна використовувати в якості тягача. Деякі волонтери купували старі Бтри, допрацьовували їх і передавали в бригади, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі.

2. БРДМ-2 – 25 000 дол.
brdm-2.jpg (82.91 Kb)
Представник охоронної компанії в Одесі за 25 тисяч доларів пропонує БРДМ-2. Цей тип армійського бронеавтомобіля, розроблений в 60-х рр., має високу прохідність.

Крім основного повнопривідного шасі з регульованим тиском в шинах, в середній частині корпусу є спеціальні додаткові висувні колеса, що дозволяють, зокрема, долати рови і траншеї. В оголошенні йдеться, що у виставленому на продаж броньовику є опалення, кондиціонер, шумоізоляція, аудіосистема. Витрата палива – 25 літрів на 100 км.

3. БТР-60 – 13 000 дол.
btr-60.jpg (21.39 Kb)
Ще один бронетранспортер продає житель Дніпропетровської області. У ньому відсутня вежа, а в лобовій частині корпуса встановлені скла.

4. БРДМ-2 без даху – 10 000 дол.
brdm-2_bez_kryshi.jpg (28.02 Kb)
Житель з Чернівецької області пропонує броньовик зі зрізаним дахом для подальшої доробки. «Техніка росконсервована, дах зрізаний, двигун знятий для заміни на дизельний, обсягом — 4 куба», — написав автор оголошення.