Експерти визначили, які автомобілі найменше втрачають в ціні

Досвідчені автовласники говорять: «купуючи автомобіль думай про його майбутній продаж».

Компанія «Автостат ІНФО» провела дослідження, та з’ясувала, які автомобілі найменше втрачають в ціні на вторинному ринку.

Результати виявились наступними:

«Німець» Volkswagen Golf став лідером з найбільш високою залишковою вартістю.

Експерта було проаналізовано ринок б/у авто у 2015 році — 20 марок, 173 моделі і понад 1 600 комплектацій — по декільком сегментам і склали своєрідний рейтинг машин, які менше за інших втрачають у ціні через три роки після покупки.

VW Golf за цей період подешевшав лише на 7,9%. До речі, і інші лідери гольф-класу не загубилися в загальному списку: Toyota Corolla досягла показника 81,6%, Volkswagen Jetta — 81.3%.

У списку 10 кращих своїх представників класів виявилося чотири моделі Volkswagen і три — Toyota. У сегменті малого класу першою модель Kia Rio, зберегла 80,6% початкової ціни, і випередила Renault Sandero і Skoda Fabia. У середньому класі краще інших позиції Volkswagen Passat (70,2%), у бізнес-класі — Toyota Camry (78,7%), в класі мікро — і компакт-венів Volkswagen Golf Plus (79,8%), серед мінівенів — Chevrolet Orlando (75%), компактних кросоверів — Renault Duster (89,3%), в сегменті середніх і великих SUV — Toyota Highlander (84,6%), позашляховиків — Volkswagen Touareg (81,5%), повнопривідних пікапів — Toyota Hilux (89,5%).

Відзначимо, що для дрібних «перекупів» популярністю користуються і автівки АвтоВАЗу.