Китайці випускають конкурента Tesla

Компанія з Піднебесної Baic має намір створити здорову конкуренцію бренду із США Tesla, яка в свою чергу спеціалізується на випуску електричних автомобілів.

У планах китайського виробника швидкий випуск нової зеленої новинки, яка повинна буде користуватися попитом не тільки на рідному автомобільному ринку, але і в інших країнах, у тому числі і в ЄС. Вперше модель вийде перед публікою на початку 2016 року.

Необхідно відзначити, що новинка отримає неймовірно великий запас ходу. Так без підзарядки батарей модель від Baic зможе проїхати майже півтисячі кілометрів. Інші ж технічні показники новинки на виробництві приховують, як і зовнішній вигляд. Незважаючи на це, зі шпигунських знімків можна зробити висновок, що модель отримає спортивний екстер’єр.

Варто зауважити, що компанія з Китайської Республіки не перша заявляє про бажання «змагатися силами» з американським брендом Tesla. Це означає лише те, що керівникам американської компанії не потрібно розслаблятися і постійно вдосконалюватися, інакше їх місце буде успішно зайняте іншим брендом.