Lifan підготував дешевий електромобіль

Lifan готується до експансії на ринок електрокарів. На одній з виставок у Китаї компанія продемонструвала цілу лінійку своїх розробок з електромоторами, включаючи потенційно флагманську модель – великий седан із запасом ходу в 250 км, пише automotoclub.info.

Насправді найдоступніші електромобілі від Lifan здатні конкурувати хіба що з аналогічними пропозиціями японських виробників. Приміром, 3,7-метровий седан Lifan 320E здатний проїхати на одній зарядці акумуляторів лише 120 км, розганяючись при цьому не вище 50 км/год, Правда, у нього вже є більш технологічна модифікація 320EV, яка здатна набрати 85 км/год.
Найбільш довгограючим електромобілем від Lifan названий 620EV, здатний проїхати до 200 км без підзарядки. Правда, його максимальна швидкість обмежена 60 км/год.

Але на виставці “Енергозбереження і нові енергетичні технології”, що відбулася в провінції Шаньдун, китайський виробник продемонстрував прототип електромобіля 820EV, який в серійному варіанті повинен отримати найбільш видатні серед електро-“Ліфанів” характеристики. Очікується, що при довжині в 4,8 м Lifan 820EV зможе проїжджати 250 км на одній зарядці літієвих акумуляторів, розганяючись при цьому до 140 км/год.

Чи є у китайської компанії плани щодо виведення своїх електромобілів на зовнішні ринки, поки не уточнюється.