Поліція довела, що перед законом всі рівні

Дорогі читачі нашого Інтернет порталу. Можемо впевнено сказати: «Дочекалися!»

Хай не всі реформи, що проводить Влада нас можуть порадувати, хай не викоренена корупція з органів влади за ці два тяжких роки. Все ще багато зрадників України ховаються в стінах Верховної Ради. Але не може не радувати той факт, що служителі народу, поліцейські, не бояться власників дорогих авто і чесно виконують свою роботу.

Інтернет видання gazeta.ua опублікувало матеріал, в якому розповідається про ще один випадок, що підтверджує вказане вище.

Автомобіль Bentley евакуювали за неправильну парковку столичні поліцейські. Фото на власній сторінці у мережі Facebook розмістив користувач Сергій Наумович.

У коментарях до фото знайшлись свідки, які розповіли подробиці. Авто евакуювали біля торгового центру «Аладдін”, що на вулиці Михайла Гришка в мікрорайоні Позняки.

«Сьогодні опівдні на проїжджій частині, на смузі зустрічного руху, заблокувавши припарковані автомобілі, стояло ось це, стояло довго, кілька годин”, – пише користувач Ольга Глушко.

Інші користувачі жартують, що поліцейські влаштували змагання між собою, хто евакуює найдорожче авто. Ціна питання – премія.