Поліція зробила водіям попередження

Водіїв закликали при плануванні поїздок в ці вихідні, 19-20 березня, враховувати складні погодні умови. Про це УНН повідомили в прес-службі управлінні безпеки дорожнього руху ДПД НПУ.

За повідомленням синоптиків, 19-20 березня у північних, центральних та східних областях України очікується ускладнення погодних умов, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 5-10 сантиметрів, ожеледиця на дорогах, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, зниження мінімальної температури повітря до 2-7° морозу.

За таких погодних умов слід дотримуватись швидкісного режиму та дистанції, з особливою обережністю рухатися по мостах та естакадах, відмовитись від ризикованих маневрувань, які можуть привести до створення аварійних ситуацій. В умовах снігопаду необхідно користуватися ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). Якщо виникає необхідність зупинитися, знижувати швидкість слід поступово. А при зупинці слід обов’язково вмикати аварійну світлову сигналізацію.