П’яного полковника поліції на Lexus ледь не лінчували за ДТП

На Київщині селяни мало не лінчували полковника поліції, який машиною влетів на чуже подвір’я. Водій був такий п’яний, що буквально вивалився з-за керма і не міг не те що підвестися, а й слова сказати. За кермом був полковник поліції Олександр Козаченко, викладач секретних спецдисциплін у Національній академії внутрішніх справ.

Навіть не пригальмовуючи на спуску автомобіль з’їхав з асфальту, зніс металеву хвіртку зі стовпом, буквально скосив бетонну електроопору та кілька метрів метрів паркану. І лише потім позашляховик зупинився на місці.

Ризикуючи отримати удар електрострумом, селяни кинулися до автомобіля, аби врятувати водія. Втім, не зважаючи на катастрофічне зіткнення з електроопорою, у власника «Лексуса» не було жодної подряпини. Він сам відчинив двері і буквально вивалися із сидіння на землю. Тоді люди й зрозуміли, у чому справа.

Водій був настільки п’яним, що не міг вимовити ані слова! Розлючені селяни його мало не лінчували.

Але винуватець аварії якось зміг заповзти назад у машину і навіть намагався втекти. Він сів в машину, хотів завести і їхати, але місцеві жителі відібрали ключі. Він зачинився в машині і чекав, поки ситуацію вирішать його товариші. Але «група підтримки» водія не переконала патрульних закрити очі на ДТП.

Власник розтрощеного господарства хоч і обурений, але претензій до професора у погонах немає, бо той вже встиг відшкодувати йому усі збитки. Чого не скажеш про енергетиків, яким довелося монтувати новий бетонний стовп і протягувати дроти. Тому будуть позиватися до суду. А от чи всидить Олександр Іванович після таких пригод у своєму викладацькому кріслі – поки загадка.