Renault Duster показали в новому кузові

У Renault вирішили не затягувати з запуском нової моделі Duster в кузові пікап і вже днями, автомобіль почали продавати в Бразилії.

Тільки цього літа компанія Renault презентувала концепт пікапа, створеного на базі кросовера Duster і через всього пару місяців, новинка вже продається в автосалонах.

Гамма двигунів нового пікапа включає в себе як бензинові агрегати, так і модифікації, пристосовані для роботи на етанолі. Двигун об’ємом 1,6 л. Розвиває потужність в 110 к.с., дволітровий варіант має потужність в 143 к.с., а на етанолі до 148 к.с. Обидві модифікації можуть оснащуватися як з механікою, так і з коробкою автомат.

Пікап має дві кабіни, що звичайно позначилося на обсязі вантажного відділення, який складає всього 683 л. Стартова комплектація включає в себе фронтальні подушки безпеки, підсилювач керма, АБС, аудіосистему з 4-ма динаміками, кондиціонер і шістнадцятидюймові колісні диски. За повний привід доведеться доплатити.

Цілком можливо, що після Бразилії, модель надійде в продаж в інших країнах. Вартість автомобіля на бразильському ринку, напевно викличе заздрість в українських любителів пікапів, стартова ціна Duster Oroch – $ 15210.