Що треба знати про мийку автомобіля взимку

Щороку зима в Україні проходить по-різному, тому універсальної поради щодо миття авто немає. Якщо на вулиці 10 градусів морозу, то мити авто немає необхідності. Якщо температура коливається від мінусової до плюсової, то питання мийки стоїть гостріше.

Звертайте увагу на мийку днища автомобіля. Найбільше це стосується випадків, коли температура коливається від мінусової до плюсової. Коли стабільний «мінус”, бруд на автомобілі то примерзає, то тане. Це викликає корозійні процеси. Впливають на пришвидшену корозію металу сіль і хімічні реагенти, які дорожні служби посипають автодороги. Ця хімія чіпляється до днища авто і викликає корозію.

Використовуйте автохімію. При підготовці автомобіля до зими, його потрібно добре вимити, але після мийки, покрийте автомобіль воском. Так до машини буде приставати менше бруду і не виникатиме бажання зайвий раз заїхати на автомийку.

Не мийте автомобіль в сильний мороз. Чим нижче температура повітря, тим повільніше процес корозії. Немає потреби зайвий раз «розморожувати» автомобіль. При неправильної мийці ви створите собі додаткові проблеми – можуть закрижаніті замки, петлі та інші важкодоступні місця, в які під час мийки потрапляє волога.