У Луганську відкрився автосалон з «віджатими» машинами

У самопроголошеній ЛНР відкрився «перший луганський автосалон», де можна купити б/в автомобілі з техпаспортом і довіреністю ЛНР. Неважко здогадатися і припустити, що частина цих машин, можливо, є «віджатими» авто у населення і підприємств. Чимало машин і на грузинських номерах – а, значить, нерозмитнені. Є відразу на номерах ЛНР.

На честь відкриття автосалону під назвою F1 навіть відбулася урочиста церемонія, з фуршетом, тортиками і т.д. Чи було перерізання червоної стрічки? Чого не знаємо – того не знаємо.

На даний момент у «першого луганського автосалону» є тільки сторінка в ВК, де сказано, що:

«= F1 = пропонує вигідні умови покупки автомобіля будь-якої марки і комплектації. Професійні менеджери-консультанти автосалону нададуть Вам повну інформацію про всі моделі і допоможуть зробити правильний вибір. Якщо Ви плануєте придбати автомобіль за вигідною ціною, то ми з радістю готові запросити Вас в наш автосалон. Будемо раді зустрічі! Всі ціни уточнювати за тел, або в приват адміністраторам групи). З повним списком ви можете ознайомитися безпосередньо в автосалоні».

На додаток публікуємо фотографії продаваних автомобілів, на які є тільки документи ЛНР – тобто, «папірці», що не мають юридичної сили ні в Україні, ні в РФ. Придивіться до авто – раптом побачите свою машину …

Заради інтересу зв’язалися з «професійними менеджерами-консультантами», щоб з’ясувати, що почому. Так от, для прикладу VW Golf коштує $ 5700.