Як не «вбити» акумулятор взимку

Зима приносить масу додаткових проблем автовласникам. Основну головну біль доставляє, звичайно, заміна літніх шин на зимові, а попутно починають турбувати й інші питання, наприклад, мити чи не мити автомобіль в холоди. Але є ще одна засідка, про яку варто пам’ятати, і ховається вона безпосередньо під капотом автомобіля.

Мінусові температури – зона серйозного ризику для акумуляторної батареї. Радити нашому водієві – справа виключно невдячна. У кращому випадку можна нарватися на коментар: «Сам дурень!» До речі, це підтверджують і соціологічні дослідження агентства АВТОСТАТ. Наприклад, половина опитаних при виборі акумулятора керуються виключно власною думкою і досвідом, а до рекомендацій виробників прислухається менше двох відсотків. В принципі, нічого кримінального в цьому немає, проте згідно з результатами того ж дослідження, 54,4% респондентів взагалі не змогли відповісти, яка АКБ стоїть в їх авто, а 10% заявили, що у них «акумулятор від виробника автомобіля». Лише кожен третій назвав марку батареї – ймовірно, здебільшого ті, хто недавно сам її купував і власноруч міняв.

Подібні статистичні викладки не викликають ніякого оптимізму, тому ми не будемо заглиблюватися в теорію і видавати розгорнуті рекомендації. Нагадаємо тільки найголовніше і найнеприємніше: взимку навантаження на акумулятор значно виростає, свій внесок вносить і постійно працючий обігрівач, і затруднений запуск двигуна. Короткострокових поїздок до магазину і назад може не вистачити, щоб повноцінно підзарядити батарею. А системи сигналізації під час довгої стоянки підсаджують їх досить відчутно. Коли щільність електроліту падає, то і невеликого нічного морозцю вистачить, щоб акумулятор замерз, а лід, що утворився зруйнував банки. В цьому випадку вам не допоможе ні «прикурювання» від сусіднього автомобіля, ні використання домашнього зарядного пристрою.

Тому не залишайте свого чотириколісного друга надовго, і періодично запускайте двигун. Якщо ж вам категорично нікуди їздити, то знімайте періодично акумулятор і підзаряджайте його від мережі. У тому випадку, коли передчасної кончини девайса уникнути не вдалося, не купуйте прилад невідомо у кого. Тут, правда співвітчизники підходять до справи розумно – 44,4% набувають АКБ в магазинах автозапчастин, 38,0% – в спеціалізованих магазинах і лише 0,9% – на авторинку. Якщо ви не фахівець, то беріть перевірену марку – Bosch, Varta або Mutlu, і не гидуйте радою продавця-консультанта, якщо такий знайдеться. Від себе додамо, що не завадить купити акумулятор трохи більшої ємності, ніж зазначено в специфікації автомобіля. Страшилки про те, що такі батареї будуть завжди залишатися недозаряженными, і це значно скоротить термін їх служби, до реальності великого відношення не мають.