За що у водіїв будуть вилучати автомобілі

Міністерство інфраструктури доручило Укртрансбезпеці вилучати автомобілі, завантажені понад встановлені ліміти.

Про це заявив на засіданні розширеної колегії за участю всіх керівників Служб і облавтодорів директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль.

За його словами, без контролю за найбільшою руйнівною силою на українських автошляхах — перевантаженим вантажним транспортом — ремонт доріг не має сенсу.

«Немає сенсу взагалі ремонтувати дороги, якщо за літній сезон вони активно знищуються вантажівками. Нормативно-правова база, яку ми доопрацювали, дозволяє серйозно карати перевізників за перевантаження важковаговиків. Міністерство дало вказівку Укртрансбезпеці не тільки штрафувати порушників, але й відправляти перевантажені машини на штраф-майданчики.”, – Роман Хміль, директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Мінінфраструктури.

Нагадаємо, нещодавно в «Укравтодорі» визнали, що українські дороги перебувають у «катастрофічному стані, а терміни сезонної ліквідації ямковості були зірвані через несвоєчасне фінансування.