Зимовий тест електромобіля Nissan Leaf в Україні

Український клуб любителів електромобілів Tesla Club Ukraine розкрив певні цікаві деталі експлуатації Nissan Leaf в умовах української зими, а саме про майже 50% зменшення запасу ходу в умовах низьких температур.

Перед тим як чесно відповідати на питання, як себе поводить Nissan Leaf при дуже низьких температурах, для протоколу: ми проїхали на Nissan Leaf з літа вже 7 тис. км і дуже ним задоволені і всім рекомендуємо його, але вважаємо за потрібне проінформувати про один нюанс — запас ходу при 11°C. Ми є реалістами і просто просимо бути обережними при їзді зимою, і враховувати такі факти:

1. Вночі заряджаємось в підземному паркінгу, де температура +1°C.

2. Автомобіль дуже швидко розігріває салон, буквально 2 хвилини і вже комфортно.

3. Їзда в еко режимі з максимальною рекуперацією і постійно включеним кліматом на 21°C. 4. Використавши 49% батареї ми проїхали 34 км. Перемноживши цю цифру на 2 ви отримаєте реальний пробіг на 100% заряду при таких умовах. Віджету праворуч який показує 60 км не слід довіряти.
8494_20160104083754Можна звичайно виключати обігрів до моменту запотівання вікон і включати при потребі, але це вже дискомфорт певний. Тому просимо звернути увагу на те, що, можливо, вдень потрібно буде підзарядитись. Також не рекомендуємо на ніч залишати Nissan Leaf без підключення до розетки при такій погоді, — йдеться у повідомленні Tesla Club Ukraine.

«Ми не продавці електромобілів, а продавцям рекомендуємо бути чесними і попереджати про нюанс майже 50% зменшення запасу ходу при таких температурах, адже основне не продати електромобіль, а щоб власник був проінформований і готовий до усіх обставин», — додали у спільноті.